Hakkımızda

Kurumsal

BG Mühendislik faaliyetlerini temelde özel imalatlar, kendinden flanşlı dikdötgen hava kanalları, dairesel hava kanalları ve kaynaklı imalatlar olarak üretimlerini sürdürmektedir. Stratejik yaklaşım, karar süreçlerine katılım, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilincini teşvik eden bir yönetim anlayışına sahiptir. 
 
Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan BG Mühendislik, bu politikasından ödün vermeden, standartlarını koruyarak ve geliştirerek çalışmalarına devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile ilerlemektedir.
 
Sürekli büyüyen ve gelişen kurumsal bir yapı içinde Türkiye’de faaliyetlerini Tuzla/Tepeörende 2500 m²  kapalı olmak üzere toplamda 4000 m²  alanda  sürdürmektedir. Sahip olduğumuz kalite ve üretim standartları belgelerimiz İSO, TSE ve CE ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktayız.
 
BG Mühendislik'in bakış açısı, ülkemizdeki ve dünyamızdaki gelişmeleri izleyerek faaliyette bulunduğumuz Havalandırma sektöründe kazanılan tecrübe ve imkânları yeni projelerde hızlı ve esnek biçimde kullanmaktır. Yönetim anlayışımızın mihenk taşlarından biri de sosyal sorumluluk bilinci ile topluma ve ekonomiye katma değer yaratmaktır.
 
Küreselleşen dünya ekonomisinde tecrübemizi kullanarak sürekli büyüyen ve gelişen bir yapı içinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. BG Mühendislik uluslararası iş ortaklıklarıyla dünyada bilinen bir marka haline gelmiştir. Küresel oyuncular arasında daha üst sıralarda yer almak ana hedeflerimizdendir.

Kurumsal

Vizyonumuz

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda; küresel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir mühendislik firması olmak.
Vizyonumuz

Misyonumuz

  • Tüm paydaşlar ( çalışan,iş ortağı,müşteri) için değer yaratan.
  • Müşteri odaklı hizmetinin mükemmelliğine ve sürekliliğine yatırım yapan.
  • Uluslararası operasyon gücünü yerel sektör dinamiklerini daha iyiye götürmek için kullanan.
  • Öncüsü ve lideri olduğu sektörü doğrulara yönlendirecek bilgi,tecrübe ve güvene sahip olan.
  • Havalandırma sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen, emniyeti en ön planda tutarak, daima çözüm odaklı, hızlı ve verimli çalışıp, takım ruhuyla sorumluluğu taşıyabilen; şirket ötesi bir kurum olmak.

Misyonumuz