Yanmaz Akustik Köpük
Yanmaz Akustik KöpükYanmaz Akustik KöpükYanmaz Akustik Köpük
Ürün Özellikleri
Kullanım Alanı : Fazla
Ürünün Detaylı Özelikleri

Pramit Sünger
Piramit formlu köpükler gözenekleri açık, ses yutma özelliği olan ve uluslararası yanmazlık standartlarına uygun ses yalıtım malzemeleridir. Piramit yüzeyleri sayesinde her yüzde aynı seviyede termal yalıtım ve ses emme seviyesine sahiptirler. Görünen iç mekanların yüzey uygulamalarında, endüstriyel alanlar da, radyo ve kayıt stüdyolarında, eğlence yerlerinde, konferans salonlarında, jeneratör dairelerinde, kompresörlerde, bekleme salonlarında vb. çok geniş kullanım alanlarına sahiptir.
Laminasyonlu Akustik Köpükler
Havadan gelen sesi yüksek düzeyde emme gücüne sahip, çok kaliteli bir poliüretan ester veya eter köpüktür. Yanmaz poliüretan köpük üzerine kumaş, deri, pvc, alüminyum folyo vb. malzemelerin laminasyonu sayesinde dekoratif bir görünüm sağlar ve uygunsuz hallerden oluşan hidroliz ve çözülmeden, tozdan, yağdan vb. etkenlerden korur. Lamine işlemi altaki köpüğün ses emme kapasitesini artırır Makina çevreleri, yolcu gemilerinin motor bölümlerinde, havalandırma kanallarında, tesisat borularında, elektronik cihazlarda vb. kullanım alanlarına sahiptir.1000 mm x 2000 mm veya 1200 mm x 1800 mm ebatlarında olup, 10- 50 mm arası kalınlıkta üretilmektedir.
Bariyerli Akustik Poliüretan Köpükler
Yanmaz poliüretan köpük altındaki PVC veya kurşun bariyerler sayesinde ses emişini mükemmel kılar.Sesin türüne ve şiddetine göre pvc ve kurşunun poliüretan köpük ile çeşitli varyasyonları uygulanabilir.Sesin çok yüksek olduğu motor ve jenaratör daireleri, trenler, gemiler, tırlar, traktörler, otobüsler, kopresörler ve makina etrafının çevresinde uygulanabilir.480 mm x 480 mm ebatlarındadır.